هر آنچه بايد در رابطه با خواص درماني قهوه سبز بدانيد

 

دانه هاي سر شار از آنتي اكسيدان سبب مي شود كه خواص درماني بسياري براي دمنوش لاغري سهله وجود داشته باشد،قهوه سبز با دانه هاي لوبيايي شكل سبز رنگ خود به افزايش سوخت و ساز بدن كمك كرده وسبب مي شود از شر توده هاي چربي خلاص شويد ، با مصرف ۳ بار در روز از قهوه سبز مي توانيد ۵درصد از وزن اضافي بدن خود را از دست داده و از خواص قهوه سبز كه بيشمار هستند بهره مند شويد، هم چنين بايد توجه داشته باشيد كه تنها در صورتي كه داراي افزايش وزن هستيد مصرف قهوه سبز اصل مي تواند براي كاهش وزن و تناسب اندام شما مفيد باشد.

براي اطلاع از اينكه آيا شما داراي اضافه وزن هستيد يا خير بايد عدد ۱۰۰ را از عدد قد خود كم كرده و سپس نتيجه حاصل را با عدد ۷ جمع بزنيد ، عدد بدست آمده وزن طبيعي بدن شما را نشان مي دهد، در صورتي كه وزن شما در محدوده ي نرمال باشد و اضافه وزن نداشته باشيد تنها با استفاده از ورزش و رعايت رژيم غذايي مناسب مي توانيد وزن خود را كاهش دهيد ،در غير اين صورت اگر عدد به دست آمده كمتر از ميزان وزن شما در حال حاضر بود ، شما داراي اضافه وزن هستيد و مي توانيد از خواص قهوه سبز براي كاهش وزن و رسيدن به تناسب اندام بهره ببريد.

بسياري از افراد داراي اضافه وزن سعي دارند كه به روشي آسان و بدون رژيم و ورزش كاهش وزن داشته باشند ، اين امر تقريبا ممكن نيست ، مصرف دمنوش قهوه سبز سهله همراه با بهره گيري از خواص قهوه سبز مانند اسيد كلروژنيك سبب مي شود كه سوخت و ساز بدن شما افزايش يافته و چربي سوزي در بدن اتفاق بيفتد و اين عامل در كنار فعاليت هاي ورزشي روش مناسبي براي رسيدن به وزن ايده آل مورد نظر خواهد بود.

اسيد كلروژنيك كه يك آنتي اكسيدان قوي مي باشد كه در قهوه معمولي تا حدود ۷۰ درصد به دليل عمل بو دادن و فر آوري از بين مي رود و تنها راه بهره گرفتن از اين آنتي كسيدان مفيد استفاده از قهوه سبز و بهره گيري از خواص قهوه سبز و تركيبات آن مي باشد.

از خواص قهوه سبز رژيمي مي توان به اين نكته اشاره كرد كه قهوه سبز چربي ها را به انرژي در بدن تبديل كرده و ميزان نياز به غذا را كاهش مي دهد، به همين دليل استفاده از قهوه سبز براي كنترل اشتها ي زياد راهكار مناسبي به نظر مي رسد.

طبق تحقيقات انجام شده از خواص قهوه سبز كنترل اشتها مي باشد كه سبب مي شود بدون رعايت رژيم غذايي خاص و هيچ عارضه اي در بدن ، فرد بتواند ۵ درصد از وزن اضافي خود را با مصرف آن كاهش دهد.

در بافته هاي انواع مختلفي از قهوه كه در سرتاسر جهان رشد ميكند، آنتي اكسيدانها و تركيبات متفاوتي وجود دارد، ميزان آنتي اكسيدان ها ي مفيد و اسيد كلروژنيك در برخي از انواع قهوه كمتر و در برخي ديگر بيشتر مي باشد ، اين تركيبات در قهوه سبز بيشتر از انواع ديگر قهوه وجود دارد و سبب مي شود كه خواص قهوه سبز نسب به ديگر قهوه ها بيشتر باشد.

از ديدگاه طب سنتي خواص دمنوش قهوه سبز بسيار مي باشد به عنوان مثال مصرف قهوه سبز ادارا آور بوده و براي كليه ها و مثانه مفيد مي باشد ، هم چنين مصرف قهوه سبز مانع از بالا رفتن بخارات معده مي شود و در درمان بيشتر سر دردها مفيد مي باشد، هم چنين براي درمان همروئيد و خواب آلودگي نيز ي توان از خواص قهوه سبز بهره مند شد.

 

قيمت قهوه سبز سهله , چاي سهله , قيمت قهوه سهله , دمنوش قهوه سهله , قيمت قهوه سبز , قهوه سبز , خريد قهوه سبز اصل