خريد انواع قهوه سبز لاغري

قهوه سبز

قهوه سبز با قهوه معمولي چه تفاوتي دارد؟

قهوه به عنوان يكي از پر طرفدارترين نوشيدني ها سالانه به مقادير فراواني در سراسر جهان مصرف مي شود. همه ي ما با قهوه معمولي كه روزانه مصرف مي شود آشنا ستيم اما اين روزها نام قهوه بر سر زبان ها افتاده است. شايد بعضي ها فكر مي كنند قهوه سبز محصولي متفاوتي است و يا اينكه در اثر تغيير زنتيك بوجود آمده است اما حقيقتا قهوه سبز همان دانه‌هاي قهوه معمولي هستند كه فرآيند رُست شدن هنوز روي آن ها صورت نگرفته است. دانه هاي سبز قهوه حاوي تركيباتي است كه به آن ها كلرژنيك اسيد گفته مي‌شود. كلرژنيك اسيد يك نوع آنتي اكسيدان است كه كاهش فشار خون و همچنين چربي سوزي را به دنبال دارد. دانه هاي سبز قهوه ي اوليه را رست مي دهند و به رنگ قهوه اي در مي آيد كه ما به صورت روزانه مي بينيم. هنگامي كه دانه‌هاي قهوه رُست مي‌شوند بطور چشمگيري كلرژنيك اسيد آن كاهش مي يابد. به همين دليل قهوه سبز سهله نسبت به قهوه‌‌‍‌هاي تفت شده داراي خواص بيشتري است. با اين حال مي توان گفت كه قهوه ي سبز با قهوه هاي معمولي تفاوت هاي ويژه اي دارد و تفاوت آن ها تنها در حد تفاوت رنگ نيست.
تفاوت قهوه سبز با قهوه معمولي

ماده مؤثر موجود درقهوه ي سبز كلروژنيك اسيد است كه بر اساس مطالعات انجام شده اين ماده به عنوان پيشگيري كننده از ابتلا به بيماري‌هايي چون بيماري‌هاي كبدي، سنگ كيسه صفرا، سيروز كبدي، سرطان كبد، ديابت، مقاومت به انسولين، فشار خون و يبوست و …. شناخته شده است. علاو بر اين محققان از اثرات لاغركننده قهوه سبز تاكيد دارند. ميزان كلروژنيك اسيدي در قهوه معمولي و هم قهوه سبز لاغري موجود است اما مقدار آن در قهوه سبز به مراتب بيشتر است. به شكلي كه در هر ليتر قهوه معمولي يا قهوه سياه ۵۰۰-۸۰۰ ميلي گرم كلروژنيك اسيد وجود دارد كه اين مقدار در قهوه سبز بسيار بالاتر از قهوه معمولي است. قهوه معمولي از كافئين بيشتري و قهوه سبز لاغري سهله از كلروژنيك اسيد بيشتري برخوردار است، كافئين باعث افزايش فشار خون مي شود و با مصرف قهوه معمولي انرژي در بدن افزايش مي يابد. درنتيجه باعث افزايش فشار خون، ضربان قلب و فعاليت سيستم قلبي عروقي بدن مي شود. اما در مقابل آن كلروژنيك اسيد كاهش فشار خون را به دنبال دارد. درنتيجه قهوه ي سبز سهله به دليل دارا بودن كلروژنيك اسيد بالاتر و كافئين كمتر اثرات ضدفشار خون دارد.
تفاوت قهوه سبز با قهوه معمولي

تفاوت قهوه سبز با قهوه معمولي بيشتر از ان چيزي است كه گفته شد. مقدار كلروژنيك اسيدي كه در قهوه سبز موجود است نسبت به ساير قهوه هاي معمولي بسيار بيشتر است و به همين علت از اثرات متابوليسمي زيادي برخوردار است. علاوه بر اين قهوه سبز و قهوه معمولي در مقدار كافئين تشكيل دهنده نيز با هم فرق دارند. قهوه سهله نسبت به قهوه معمولي داراي طعمي بسيار تلخ و عطري دل انگيز است. قهوه ي سبز حدود ۲۰ درصد از كافئين قهوه معمولي را در خود دارد. به همين علت قهوه سبز عوارض كافئين زيادي كه در قهوه معمولي وجود دارد را ندارد و به جاي آناز مقادير بسياري كلروژنيك اسيد برخوردار است. همانطور كه گفته شد قهوه سبز در واقع همان قهوه معمولي است با اين تفاوت كه هنوز نرسيده است و رنگ آن سبز است كه نشان دهنده كال بودن و نرسيدن قهوه است. امروزه به دليل دغدغه ي مردم براي رسيدن به وزن دلخواه و برخورداري از تناسب اندام مصرف قهوه ي سبز طرفداران زيادي ويدا كرده است. همچنين توليد كنندگان دست به توليد قرص هاي مكمل و نوشيدني هاي مكمل قهوه ي سبز زده اند و بازار اين محصول را حسابي داغ كرده اند. طعم تلخ مزه قهوه در نوشيدن اين نوع قهوه به چشم نمي آيد يشتر به دمنوش هاي گياهي شبيه است.

 

قهوه سبز لاغري سهله , قهوه ي سبز سهله , دمنوش لاغري سهله , چاي سبز سهله , چاي لاغري سهله , دمنوش سهله


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۹:۱۴ توسط:طاها موضوع:

چاي سهله

آيا قهوه‌ ي سبز براي لاغر شدن جوابگو است؟

در دنياي اين روزها لاغر شدن و داشتن اندامي متناسب خواسته ي همه است. به همين دليل بازار پر از داروهاي شيميايي شده كه وعده ي لاغري و كاهش وزن را به خريداران مي دهند. كم كردن وزن٬ چربي سوزي و رسيدن به تناسب اندام دغدغه اي است كه در همه جاي دنيا مردم با آن روبرو هستند. براي كاهش وزن روش هاي گوناگون شيميايي٬ گياهي و فعاليت بدني پيشنها مي شود اما اخيراً مكمل‌هايي وارد بازار شده كه ادعا مي كند با مصرف چاي لاغري سهله بدن دچار چربي‌سوز مي‌شود. شايد در ميان شلوغي بازار دارو و روش هاي رسيدن به تناسب اندام انتخاب سخت باشد اما مصرف چاي سهله راهي جديد و مطمئن است. مصرف قهوه ي سبز نسبت به مواد شيميايي عوارض و خطراتي را براي بدن به همراه ندارد. شايد افراد زيادي هستند كه به دنبال لاغري بي دردسر و راه هاي سريع هستند. با ادعاي توليدكنندگان مكمل‌هاي قهوه سبز لاغري اين گياه داراي اثرات كاهش وزن است.

مصرف دمنوش قهوه سهله با تاثيري كه بر كاهش اشتها و ايجاد سيري مي گذارد باعث كاهش وزن شده و تناسب اندام را به دنبال دارد. از خواصي كه نوشيدني قهوه سبز دارد چربي‌سوزي قوي و كاهش اشتهاي موثر است. اين نوشيدني سريع‌الاثر بوده و كاهش وزن باور نكردني به همراه دارد. با مصرف دمنوش سهله مي توان از خواص انرژي‌ دهنده آن در طول روز بهره برد. متاسفانه مسلما مواد شيميايي خطرات و عوارض جانبي فراواني به همراه دارد. علت اصلي كاهش وزن با مصرف قهوه معمولي محتواي بالاي كافئين آن است. از ويژگي هاي كه كافئين قهوه سبز مي توان به تحريك چربي سوزي٬ سركوب چربي‌سازي در بدن٬ افزايش سطح انرژي بدن و اثرات گرمازايي اشاره كرد. در حقيقت كافئين موجود در قهوه سبز بسيار كمتر از قهوه معمولي است. در حدي كه نمي توان علت اثرات لاغري را به كافئينقهوه سبز نسبت داد. در واقع مواد شيميايي ديگري مانند كلروژنيك اسيد موجود در اين گياه علت اثرات لاغركننده آن است. با توجه به خواص بي نظير اين ماده ي گياهي بايد به دفع شديد صفرا و به‌دنبال آن كاهش كلسترول در بدن نيز اشاره داشت. علاوه بر اين موارد ذكر شده، مصرف قهوه سبز مانع از جذب برخي قندها مي‌شود. كه در‌ نتيجه اختلال در جذب قندها، مانع ورود انرژي زياد به بدن مي شود.

احتمالا خيلي ها اين نكات مثبت را تبليغات توليدكنندگان مي دانند. شايد اين سوال براي همه پيش بيايد كه آيا قهوه ي سبز واقعا لاغر كننده است؟ واقعيت اين است كه قهوه ي سبز حاوي نوعي آنتي‌اكسيدان قوي است. با توجه به مطالعات انجام شده با مصرف قهوه سبز آنتي‌اكسيدان هاي آن به تنظيم فشار‌خون كمك مي كند. علاوه بر اين نوشيدني قهوه سبز لاغري به مقاومت در مقابل انسولين و كنترل قند خون به بدن كمك مي رساند. اين نتايج بدست آمده طي تحقيقات و مطالعات انجام شده كسب شده است. اما مطمئنا آزمايشات بيشتري به روي اين ماده انجام مي گيرد تا دليل اين ويژگي هاي معجزه گر بيشتر روشن شود. شايد سوال خيلي ها در مورد مصرف قهوه ي سرد اين باشد كه آيا مي توان به هر اندازه در طول روز مصرف كرد؟ مطمئنا زياده روي در مصرف هر ماده اي پسنديده نيست. براي كسب خواص اين نوشيدني نيز بايد آن را در حد منطقي مصرف كرد. در غير اين صورت به جاي فايده، به بدن ضرر مي‌ رساند. اگر مصرف چاي سبز سهله بيش از اندازه م شود نه تنها مفيد نيست بلكه مشكلات و عوارضي را به‌دنبال خواهد داشت. افراط در مصرف قهوه سبز باعث افزايش ماده در خون مي‌شود كه مي تواند باعث سفت شدن ديواره قلب و عروق شود.

قهوه سبز سهله ,قهوه سهله ,خريد اينترنتي قهوه سبز سهله , خريد قهوه سبز سهله , دمنوش قهوه سبز سهله , قهوه لاغري سهله


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۱:۴۰ توسط:طاها موضوع:

دمنوش لاغري سهله

هر آنچه بايد در رابطه با خواص درماني قهوه سبز بدانيد

 

دانه هاي سر شار از آنتي اكسيدان سبب مي شود كه خواص درماني بسياري براي دمنوش لاغري سهله وجود داشته باشد،قهوه سبز با دانه هاي لوبيايي شكل سبز رنگ خود به افزايش سوخت و ساز بدن كمك كرده وسبب مي شود از شر توده هاي چربي خلاص شويد ، با مصرف ۳ بار در روز از قهوه سبز مي توانيد ۵درصد از وزن اضافي بدن خود را از دست داده و از خواص قهوه سبز كه بيشمار هستند بهره مند شويد، هم چنين بايد توجه داشته باشيد كه تنها در صورتي كه داراي افزايش وزن هستيد مصرف قهوه سبز اصل مي تواند براي كاهش وزن و تناسب اندام شما مفيد باشد.

براي اطلاع از اينكه آيا شما داراي اضافه وزن هستيد يا خير بايد عدد ۱۰۰ را از عدد قد خود كم كرده و سپس نتيجه حاصل را با عدد ۷ جمع بزنيد ، عدد بدست آمده وزن طبيعي بدن شما را نشان مي دهد، در صورتي كه وزن شما در محدوده ي نرمال باشد و اضافه وزن نداشته باشيد تنها با استفاده از ورزش و رعايت رژيم غذايي مناسب مي توانيد وزن خود را كاهش دهيد ،در غير اين صورت اگر عدد به دست آمده كمتر از ميزان وزن شما در حال حاضر بود ، شما داراي اضافه وزن هستيد و مي توانيد از خواص قهوه سبز براي كاهش وزن و رسيدن به تناسب اندام بهره ببريد.

بسياري از افراد داراي اضافه وزن سعي دارند كه به روشي آسان و بدون رژيم و ورزش كاهش وزن داشته باشند ، اين امر تقريبا ممكن نيست ، مصرف دمنوش قهوه سبز سهله همراه با بهره گيري از خواص قهوه سبز مانند اسيد كلروژنيك سبب مي شود كه سوخت و ساز بدن شما افزايش يافته و چربي سوزي در بدن اتفاق بيفتد و اين عامل در كنار فعاليت هاي ورزشي روش مناسبي براي رسيدن به وزن ايده آل مورد نظر خواهد بود.

اسيد كلروژنيك كه يك آنتي اكسيدان قوي مي باشد كه در قهوه معمولي تا حدود ۷۰ درصد به دليل عمل بو دادن و فر آوري از بين مي رود و تنها راه بهره گرفتن از اين آنتي كسيدان مفيد استفاده از قهوه سبز و بهره گيري از خواص قهوه سبز و تركيبات آن مي باشد.

از خواص قهوه سبز رژيمي مي توان به اين نكته اشاره كرد كه قهوه سبز چربي ها را به انرژي در بدن تبديل كرده و ميزان نياز به غذا را كاهش مي دهد، به همين دليل استفاده از قهوه سبز براي كنترل اشتها ي زياد راهكار مناسبي به نظر مي رسد.

طبق تحقيقات انجام شده از خواص قهوه سبز كنترل اشتها مي باشد كه سبب مي شود بدون رعايت رژيم غذايي خاص و هيچ عارضه اي در بدن ، فرد بتواند ۵ درصد از وزن اضافي خود را با مصرف آن كاهش دهد.

در بافته هاي انواع مختلفي از قهوه كه در سرتاسر جهان رشد ميكند، آنتي اكسيدانها و تركيبات متفاوتي وجود دارد، ميزان آنتي اكسيدان ها ي مفيد و اسيد كلروژنيك در برخي از انواع قهوه كمتر و در برخي ديگر بيشتر مي باشد ، اين تركيبات در قهوه سبز بيشتر از انواع ديگر قهوه وجود دارد و سبب مي شود كه خواص قهوه سبز نسب به ديگر قهوه ها بيشتر باشد.

از ديدگاه طب سنتي خواص دمنوش قهوه سبز بسيار مي باشد به عنوان مثال مصرف قهوه سبز ادارا آور بوده و براي كليه ها و مثانه مفيد مي باشد ، هم چنين مصرف قهوه سبز مانع از بالا رفتن بخارات معده مي شود و در درمان بيشتر سر دردها مفيد مي باشد، هم چنين براي درمان همروئيد و خواب آلودگي نيز ي توان از خواص قهوه سبز بهره مند شد.

 

قيمت قهوه سبز سهله , چاي سهله , قيمت قهوه سهله , دمنوش قهوه سهله , قيمت قهوه سبز , قهوه سبز , خريد قهوه سبز اصل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۲۸:۵۷ توسط:طاها موضوع: